Puerto Rico

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Puerto Rico

Porto Riko satılık emlak

Porto Riko bir Karayip adası ve Amerika Birleşik Devletleri'nin dağların ve şelalelerin ve El Yunque'nin tropikal ormanının manzarasını sunan dağınık bir bölgesidir. Başkent ve ana şehir olan San Juan'da yer alan Green Island bölgesi, oteller, plaj barları ve kumarhaneler ile ünlüdür. Eski San Juan semti renkli imparatorluk binaları ve El Morro ve La Fortaleza, iki heybetli ve antik kale ile karakterizedir.

Porto Riko Dominik Cumhuriyeti ve Virgin Adaları arasında Karayip Denizi'nin kuzey doğusunda yer almaktadır.

Porto Riko'daki konaklamanız sırasında Karayiplerin İncisi veya Büyüleyici Ada olarak bilinen bu harika ada, Porto Riko'da satılık mülkle ilgileniyorsanız size her şeyden çok şey sunacaktır. Ancak, adada daha uzun bir sezon kalmayı tercih edersek, gerekli tüm bilgilere sahip olmamız gerekir. Orada yaşayacaksanız ve Porto Riko'da satılık bir mülke ihtiyacınız varsa, bu makale tüm şüphelerinizi çözecektir.

Porto Riko'da satılık ve satılık bir mülkün bulunmasının avantajlarından biri, Amerika Birleşik Devletleri'ne kolayca gidebilmenizdir, çünkü bu ülkenin sakinlerinin Amerika'ya girmek için vize almaları gerekmez. Buna ek olarak, ABD doları bir para birimi olarak kullanılıyor, dolayısıyla enflasyon Amerika'nın geri kalanında olduğu gibi ekonomisini de etkilemiyor.

Bununla birlikte, Porto Riko, birleşik bir devlet olmakla birlikte, Birleşik Devletlerde aldığı kararlara, vatandaşların sadece yerel seçimlerde oy kullanabileceğine ve aynı zamanda işçilerin haklarının gerekli şartları karşılamadığına ve aynı zamanda yasaların Amerika Birleşik Devletleri'nde adaya uygulanmazlar.

Porto Riko'da satılık bir mülk satın almak istiyorsanız, genel olarak, Porto Riko'da yaşamın dünyadaki diğer ülkelere göre oldukça ucuz olduğunu bilmelisiniz. Giderlerin bütçesi kaldığınız bölgeye ve benimsediği yaşam tarzına göre değişir.

Yiyecekler için, fiyatların daha yüksek olduğu özel süpermarketler olduğu için, alışveriş yapmaya karar verdiğiniz yere göre fiyatlar oldukça uygundur, ancak daha az maliyetliyse, her şeyin daha uygun bir fiyata bulunduğu popüler pazarları bulabilirsiniz.

Porto Riko'da ikamet etmek ve satılık emlak aramak için en iyi alanlar şunlardır:

Ülkenin başkenti San Juan, ana limanı ve en yüksek turizm endeksine sahip olan yer olarak adlandırılan slab kenti.

Bayamón: chicharron ve kovboylara adanmış küçük bir şehir.

Köyün merkezinde bulunan Ponce, kuru iklim ve bitki örtüsü ve kıt akışların görkemli kentidir.

Carolina: devlerin diyarı olarak bilinir.

Mayagüez, mango mahsulleri ile tanınan saf suların batı sultanıdır.

Porto Riko'da satılık mülkleri arayan ilginç yerler olabilirler.

  •  
    Porto Riko'ya taşınma: Kesinlikle bilmeniz gereken her şey!

       İlk görüşte aşk, bu başyazımızın adı olabilir, çünkü bugün sizin için ve sizinle birlikte analiz edeceğimiz ulus gerçekten eşsiz ve harika. Porto Riko adası hakkında konuşuyoruz. Bu ada devleti, birleşmediği bir bölge olarak ABD'nin bir parçasıdır ve tam olarak Karayip Denizi'nin kuzeydoğu kes ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Merhaba, benim mesajı biraz direkt karıştırmamaya istiyoruz. Ben İspanyolca olduğumu sadece, ama popüler banka için hassas Fransa'da yurt dışında fina...
Cod. 5845

Satilik 3 Yatak Odası, Puerto Rico, Caguas, Caguas, Paseo Degetau, Calle Degetau

1,194,001.35TRY
Satilik
3 Yatak Odası

387 m²
Caguas belediye satılık güzel daire, yüzme pool.Very özel ve havuz alanı, tenis ve basketbol courts.2 alanlarda, 3 yatak odası yaşam tarzı gibi peacef...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB